H

Hakkımızda

Hakkımızda

ATLITUR CAPPADOCIA ÜRGÜP NEVŞEHİR

TÜM YIL

Nevşehir/Ürgüp/Mustafapaşa kasabası'nda bulunan,Avrupa standartlarında olan tesisimiz ve ekip arkadaşlarımızla misafirlerimize mükemmel doğa içerisinde eşsiz gezinti sunmaktayız. 

Tesisimizde çocuklara özel oyun parkı ve pony sınıfı uysal, yetişkinler için usta öğretmen ve kilolu misafirlerimiz için Avrupa cinsi olmak üzere toplam 12 adet atımız bulunmaktadır. 

5'er kişilik guruplar halinde,bir rehber eşliğinde,çeşitli sürelerde gerçekleştireceğimiz turlarımıza VIP statüsünde misafirlerimizi beklemekteyiz. 

Tesisimiz diğerlerinden ayıran bir özelliğimizde bünyemizde 3 adet Milli binici ve antrenör barındırması ve düzenlenecek turların bu rehber biniciler tarafından gerçekleştirilecek olmasıdır. Ayrıca ekibimizde 1 doktor ve 1 uzman eczacı bulunmaktadır. Bayan misafir guruplarımız için veya özel isteğe bağlı ilk yardım belgeli ve at antrenörlüğü diplomalı aynı zamanda Tesis yöneticilerimizden olan bayan antrenörümüz bünyemizde bulunmaktadır. 

Tesisimizde düzenleyeceğimiz turlar dahilinde otelden tesise servis imkanı, restaurant, dinlenme salonu ve doğayla iç içe olan kamelya hizmetlerimiz de mevcuttur. 

Hizmet yelpazemiz içerisinde sunduğumuz çeşitliliklerden biri olan "Atlarla Yaşam" kapsamındaki turumuz için işletmemizde 3 adet 3 yıldızlı otel standartlarında ve içerisinde;

1. Sarıtaş ve ahşap döşeme 7.Duş

2. Lcd Tv                         8.Wc

3. Uydu                         9.Saç kurutma makinesi

4. Mini bar                        10.Elbise dolabı

5. Mini mutfak                        11.İki adet tek kişilik yatak

6. Sıcak su                        12.Wifi

Bulunan odalarımızda tura katılacak olan misafirlerimiz için konaklama imkanımız da bulunmaktadır.